Untitled-2
ZAPISZ SIĘ
JUŻ DZIŚ
image-49 (Demo)

Tryb “zgłoś zespół” jest dla wszystkich osób, które mają własny zespół i nie potrzebują pomocy w doborze drużyny. Tryb online przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 16 lat, natomiast tryb stacjonarny jest dla osób powyżej 18 roku życia. Zespoły zapisane w trybie stacjonarnym otrzymają welcome packi. 

Tryb “Szukam zespołu” przeznaczony jest dla osób, które chciałyby wziąć udział w hackathonie, ale nie mają drużyny. Jako organizatorzy dobierzemy Tobie zespół z innych osób, które również go poszukują. Ta opcja jest dostępna tylko dla uczestników stacjonarnych! 

Najważniejsze info

⋅Sprint projektowy trwa 48h. 

⋅Jeśli nie masz zespołu również możesz wziąć udział i zgłosić się indywidualnie, a my dobierzemy Tobie zespół z innych osób, które go poszukują. Ta opcja jest możliwa tylko przy zapisach stacjonarnych.

⋅Jeśli chcesz wziąć udział samodzielnie to możesz zgłosić się jako jednoosobowy zespół.

⋅Decydując się na jeden z trybów pamiętaj, że już do końca musisz w nim pracować i nie ma możliwości jego zmiany po starcie wydarzenia.

⋅W trybie stacjonarnym mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat.

⋅Obecność na ogłoszeniach wyników jest obowiązkowa. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przekazania nagrody zespołowi, który zajmie kolejne miejsce w razie braku przedstawiciela grupy zwyciężającej. 

⋅Zespoły mogą składać się maksymalnie z 5-ciu osób. 

⋅Tematy projektów zostaną ogłoszone w piątek o godzinie 12:00. Zapraszamy już jednak na godzinę 11:00, gdzie do Waszej dyspozycji będzie mentor, który poprowadzi krótki wykład wprowadzający. 

⋅Udział w hackathonie jest całkowicie bezpłatny. 

⋅Przez całe wydarzenie gwarantujemy Wam wsparcie mentorów. 

⋅Naszym głównym komunikatorem będzie discord

 ⋅W razie pytań zapraszamy do kontaktu na: kontakt@hackyourfuture.pl 

Already interested!
Do you have any project to working with?
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.